"Makazice" Leandrea Tavambe VIDEO

Bivši napadač Partizana Leandre Tavamba izveo je fantastičan potez u utakmici prvenstva Saudijske Arabije.

EPA-EFE/STR
EPA-EFE/STR

U meču svog Al-Tavuna protiv Al-Batina Kamerunac je postigao dva gola, a prvi je bio zaista izuzetan.

U pitanju su "makazice" koje nisu svakidašnje za igrača njegove korpulencije i građe.

Drugi je postigao u smiraj prvog poluvremena, na mnogo lakši način, završivši lep kontranapad.

Tako je stigao do brojke od 12 pogodaka u tekućoj sezoni i jedan je od najzaslužnijih za visok plasman Al-Tavuna.

Ali, njegov tim nije uspeo da dođe do trijumfa, jer je protivnik u drugom poluvremenu uspeo da dođe do 2:2 i odnese bod.

Tavambin tim sada ima tri boda manje od Al-Ahlija Vladana Milojevića koji se nalazi na 3. poziciji na tabeli.