U tradicionalnom nedeljnom terminu za italijansku Seriju A od 15 časova odigrana su dva meča i na oba su srpski igrači bili strelci.

Foto; Profimedia/Paola Garbuio/LaPresse

Serija A na TV B92
Nedelja, 20.45
Inter – Juventus

Miloš Vulić je u ubedljivom trijumfu Krotonea nad Beneventom rezultatom 4:1 (2:0) začinio i potvrdio pobedu svog tima.

Filip Đuričić je u Ređo Emiliji spašavao svoj Sasuolo poraza od Parme, golom iz penala u četvrtom minutu nadoknade.

Krotone je odigrao sjajan meč i već u 5. minutu poveo autogolom Kamila Glika.

U 29. minutu je bilo 2:0 golom Simija, a isti igrač je u 54. minutu postigao novi pogodak.

Nigerijski napadač je upisao i asistenciju u 69. minutu, baš za Miloša Vulića koji je u svom stilu sa distance pogodio metu.

Benevento je do utešnog pogotka stigao u 82. minutu preko Jaga Falkea.

Parma će imati za čime da žali, pošto je na stadionu "Ćita del Trikolore" u Ređo Emiliji propustila da prekine niz od osam uzastopnih utakmice bez pobede.

Makar je prekinula niz od pet vezanih poraza tako što je vodila od 37. minutu golom Juraja Kučke.

Dobro su se branile "mlekadžije" sve do nadoknade kada je dosuđen penal za Sasuolo.

Odgovornost je preuzeo Filip Đuričić i efektno rešio tu situaciju za konačnih 1:1.