Dmitrović primio dva gola, Eibar ponovo izgubio VIDEO

Fudbaleri Eibara poraženi su kod kuće od Atletik Bilbaa u trećem kolu španske LaLige – 1:2 (0:1).

Photo by Fran Santiago/Getty Images

Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović od starta je bio među stativama, ali je primio dva gola.

Imao je i tri odbrane.

Prvi gol Dmitrović je primio u 41. minutu.

Unai Lopes dobio je loptu sa leve strane, namestio se na ivici šesnaesterca, šutirao potpuno neometano i pogodio donji levi ugao gola Marka Dmitrovića.

Na ovoj utakmici se skoro više gledao snimak kraj terena i više su reagovale sudije u VAR sobi nego što se aktivno igrao fudbal.

Sudije su proverile da li je bilo ofsajda u začetku ove akcije, pa je posle gledanja snimka utvrđeno da je gol regularan.

Eibar je u 48. minutu izjednačio.

Garsija Kike pogodio je glavom mrežu gostujuće ekipe.

A onda ponovo VAR stupa na scenu.

Pogađa Injaki Vilijams za 2:1 u 68. minutu, ali posle pet minuta gledanja snimka, gol je poništen zbog ofsajda.

Ipak, stiže novi gol za Bilbao u 87. minutu.

Ponovo je pogodio Unai Lopes, a sudija je ponovo pet minuta gledao da li je bio faul u začetku akcije.

Ovog puta gol nije poništen i to je bio pobedonosni pogodak Baskijaca.

Nadoknada je trajala 12 minuta i to zbog VAR-a.

Sudija je od 97. do 112. minuta gledao da li da Diopu dodeli žuti ili crveni karton zbog oštrog starta.