Ko će drugi nego Runi i Mitrović! VIDEO

Vejn Runi i Aleksandar Mitrović obeležili su fudbalsko veče u petak.

LNIzvor: B92
Photos by Nathan Stirk/Ross Kinnaird/Getty Images

U derbiju Čempionšipa sastali su se Derbi i Fulam na "Prajd parku", a utakmica je završena nerešenim rezultatom (1:1).

Posle prvih 45 minuta na semaforu je stajalo 0:0, ali je prvi gol viđen već na samom startu drugog poluvremena.

Nakon što je Veghorn oboren u kaznenom prostoru rivala, trener-igrač Derbija Vejn Runi stavio je loptu na belu tačku.

Namestila se legenda Mančester junajteda, a onda hladnokrivno, popularnom "panenkom", matirala golmana gostiju.

Fulam je izjednačenje čekao tačno 16. minuta, pošto je svoje umeće još jedanput, 22. put u sezoni (najbolji strelac lige), pokazao Aleksandar Mitrović.

Tokom jednog dugog napada Fulama golgeter reprezentacije Srbije sve vreme je čekao da mu neko pošalje upotrebljivu loptu, a to se desilo nakon što je ona došla do Kamare.

On je odlično centrirao, a lopta je "sela" Mitroviću na nogu, koji je bio izuzento precizan za izjednačenje.

Promene rezultata do kraja meča nije bilo.