Levante u 90' stigao do trijumfa

Fudbaleri Levantea savladali su na gostovanju Granadu sa 2:1, u meču 17. kola španske La Lige.

MTIzvor: B92
EPA-EFE/Pepe Torres

Ekipi iz Barselone trijumf je doneo Enis Bardi, pogotkom u poslednjem minutu meča.

Na stadionu "Nuevo los Karmenes" publika je imala prilike da vidi sadržajnu utakmicu, sa puno prilika.

Nakon prvih 45 minuta bez golova, prednost gostima u 56. minutu doneo je Ruben Ročina. Granada na izjednačenje nije mnogo čekala, pa je samo četiri minuta kasnije, Darvin Mačis pogodio mrežu Fernandes Abarisa.

Pobedonosni pogodak viđen je u 90. minutu, kada je Enis Bardi, odmerenim udarcem sa ivice kaznenog prostora, loptu poslao iza leđa Silve.

Granada je deveta sa 24 boda, dok Levante ima bod manje i trenutno je 11. na tabeli.