Gol Đuričića nedovoljan, Inter umalo prokockao 4:1

Fudbaleri Intera pobedili su Sasuolo u osmom kolu Serije A na gostovanju rezultatom 4:3.

LNIzvor: B92
EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Inter je došao do "tesne" pobede iako je u jednom trenutnu imao ogromnih 4:1, te nastavio da korača za liderom prvenstva Juventusom.

Već u drugom minutu "nerazuri" su poveli preko Lautara Martinesa, ali je u 16. minutu izjednačio Dominiko Berardi.

Romelu Lukaku potvrdio je da se nalazi u odličnoj formi golom u 38. minutu, a onda je duplirao svoj učinak na isteku prvog poluvremena pogotkom sa bele tačke.

Prednost Interu od tri gola doneo je Martines, takođe svojim drugom pogotkom i takođe iz penala, u 71. minutu.

Na teren je u 66. minutu kročio srpski internacionalan Filip Đuričić, a upravo je on bio strelac gola za Sasuolo u 74. minutu.

Posle velike greške odbrane gostiju i fenomenalnog prodora Boge domaćin je uspeo da smanji na 4:3, ali do kraja meča nije imao snage za iznenađenje.