Rems i Rajković slavili protiv Monpeljea

Fudbaleri Remsa slavili su kao domaćini u meču desetog kola prvenstva Francuske.

Z.K.Izvor: B92

Tim za koji brani srpski golman Predrag Rajković pobedio je ekipu Monpeljea rezultatom 1:0.

Jedini gol na susretu postigao je Junis Abdelhamid i to već u drugom minutu susreta.

Rajković je branio svih 90 minuta, dok je u timu Monpeljea u poslednjih 13 minuta igrao Petar Škuletić, dok Mihailo Ristić nije dobio priliku da uđe sa klupe.

Sa posrtanjem je nastavio i tim Liona koji je još jednom razočarao svoje navijače odigravši bez golova protiv Dižona, pa se posle ovog susreta nalaze na alarmantnom 16. mestu sa svega deset bodova.