Prva pobeda u sezoni Voždovca

Fudbaleri Voždovca pobedili su Javor sa 2:1, u petom kolu Linglong Superlige Srbije.

PTIzvor: B92
Srdjan Stevanovic/Starsportphoto

Domaći igrači ostvarili su prvi trijumf u sezoni i posle četiri odigrane utakmice imaju četiri boda, jedan više od Javora.

U derbiju "tviter naloga", gosti iz Ivanjice prvi su došli do prednosti, pošto je Petković u desetom minutu savladao Trkulju.

Ipak, samo dva minuta kasnije rezultat na semaforu je ponovo bio poravnat. Sudija je pokazao na belu tačku, a Nikolić je realizovao jedaneasterac.

Do potpuno preokreta nije se čekalo puno. Hajdin je u 27. minutu asistirao Nišiću, koji je pogodio za, ispostaviće se, konačnih 2:1. Do kraja meča nismo videli golove i Voždovac je ostvario važnu pobedu.

"Zmajevi" u narednom kolu čeka Mladost, dok će Javor ugostiti Napredak.