Grujić razbio arkadu, nastavio da trči, pa utišao "Alijanc arenu" VIDEO

Fudbaler Herte Marko Grujić postigao je gol protiv Bajerna u prvom meču sezone.

PTIzvor: B92
Photo by Daniel Kopatsch/Bongarts/Getty Images

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde sjajno se snašao u 38. minutu, kada je pomerio loptu u stranu i savladao Manuela Nojera.

Vezni igrač Liverpula, na pozajmici u Herti, utišao je na trenutak "Alijanc arenu" i doneo prednost ekipi iz Berlina na poluvremenu 2:1.

Bajern je u 24. minutu poveo preko Levandovskog, Ibišević je u 36. izjednačio, a samo dva minuta kasnije Grujić je savladao golmana Bajerna, i Herta je na petnaestominutnu pauzu otišla s golom prednosti.

Pogodak Marka Grujića pogledajte OVDE. Inače, Grujić je kasnije u toku meča skrivio penal, a opširnije o tome pročitajte u izveštaju s meča.

Inače, Grujić je razbio arkadu u duelu sa štoporem Bajerna, ali je ostao na nogama, savladao Nojera i potom zatražio medicinski tretman zbog razbijene arkade.

Na slici iznad jasno može da se vidi krv iz arkade, a na video snimku kako se ubrzo uhvatio za glavu.