Treneru Dinama iz Bukurešta pozlilo, lekari mu na terenu spasli život

Utakmica između Dinama iz Bukurešta i Univerzitatee iz Krajove prekinuta je u prvom poluvremenu pošto je pozlilo treneru Eugenu Nejgou (51).

Z.K.Izvor: B92
Photo by Daniel Mihailescu/EuroFootball/Getty Images

On se našao na udaru domaćin navijača koji su mu tokom prvog dela skandirali da podnese ostavku, iako je na funkciji tek mesec dana.

Očigledno mu je to teško palo da se u jednom momentu samo srušio dok je sedeo na klupi.

Bilo je to u 31. minutu pri rezultatu 0:0. Sudija je momentalno prekinuo susret a lekari su potrčali da mu pomognu.

Medicinska ekipa na stadionu nije imala vremena da ga odvede do bolnice, momentalno je započela reanimacija. Bile su to šokantne scene za sve prisutne na stadionu.

Na sreću, intervencija lekara je bila efikasna, uspeli su da ožive trenera Dinama posle čega su svi odahnuli.

Meč je kasnije nastavljen, a završen je pobedom Univerzitatee od 2:0.