Jović debitovao za Real VIDEO

Srpski fudbaler Luka Jović debitovao je za svoj novi klub Real Madrid.

LNIzvor: B92
Photo by Denis Doyle/Getty Images

Jović je odigrao prvi, doduše nezvaničan meč za Madriđane na Međunarodnom kupu šampiona.

Jovićev Real je poražen od Bajerna rezultatom 3:1 (1:0), a srpski golgeter je na teren ušao na poluvremenu kao zamena za Karima Benzemu.

Bivši napadač Crvene zvezde nije ostavio preterano dobar utisak za 45 minuta provedenih na terenu.

Bajern je poveo golom Tolisoa u 15. minutu, a zatim došao do 3:0 preko Levandovskog i Gnabrija. Počasni gol za "kraljevski klub" postigao je Rodrigo pet minuta pre kraja regularnog dela.

Izabranike Zinedina Zidana naredni meč na Međunarodnom kupu šampiona očekuje 24. jula kada se sastaju sa Arsenalom, a da li će Jović ponovo biti rezervista ili možda i starter ostaje da sačekamo i vidimo.

U noći između subote i nedelje odigran je još jedan duel ovog turnira, u kojem je Arsenal savladao Fiorentinu sa 3:0.

Golove za "tobdžije" postigli su Nketija (x2) i Vilok.

U prvoj postavi italijanske ekipe našli su se bivši igrači Zvezde i Partizana, Aleksa Terzić i Dušan Vlahović, koji su odigrali po 72. minuta, kada je ujedno sa klupe ušao Nikola Milenković.