1. mislim cemu to ne kontam..em su jos domacini..sramota stvarno i mislim da nije u redu uopste..

2. Gde se u ovoj vesti spominje Tajland?
     (ParterB, 15. jul 2019 21:45)

3. Vidim koliko se kapirate u vaterpolo! MaDzarice su za glavu vise od TajlaDzanki au ljudi ala ste neupuceni ccc lako je nize tuci ;)
    (KiMi, 15. jul 2019 20:09)

4. Nije mi jasno. Pa ja kad bih skupio jos 5, 6 ortaka da igramo protiv Srbije bar bismo se 'rvali' u bazenu i ne bismo primili 2 gola po minuti. Ili bar u prve 2 cetvrtine dok nas drzi kondicija za plivanje
    (Igor, 15. jul 2019 12:59)

Druže, posle tri minuta bi se u napadu panike ti i drugari svađali oko lopte da ne bi potonuli.
     (dule, 15. jul 2019 17:56)

5. Koreja je sastavila reprezentaciju mesec dana pre početka prvenstva od nekih bivših plivačica i rezultat toga je ovo.
    Da su od ranije imali reprezentaciju, izgubili bi samo 33:0 kao Južna Afrika od Holandije.
     (remax, 15. jul 2019 16:48)

6. Pokr'o ih sudija...
     (sasha, 15. jul 2019 15:29)

7. i treba tako,sta ce ovde,ocigledno nisu za to,sramota za njih kako predstavljaju svoju zemlju

(neutralni felsh, 15. jul 2019 14:44)

11. Mora da su Juznokorejanke bile bas lepe.
     (Toto-ko-tunjo, 15. jul 2019 14:40)

12. To su frustracije madjarica jer su tajlandzanke lepse!!!
    (ne mogu im madjarice nista!, 15. jul 2019 13:53)

13. Ovaj rezultat je pokazatelj da je potrebno menjati način kvalifikacija za SP. Zapanjujuće je da je neko ko je toliko inferioran uspeo da se plasira na takmičenje.
    (Blackman, 15. jul 2019 13:52)

14. Da je gospoda sa Tajlanda pametna kao sto nije, mogli su poslati komplet musku ekipu na svetsko... niko ne bi znao
    (three steps by billy baron, 15. jul 2019 13:32)

15. A umeju li te Tajlanđanke da plivaju?
     (Dragan Jurić, 15. jul 2019 13:06)

16. Zasto se neko ovoliko izvljava? Stani na 15:0 na primer
    (Трооки Гавран, 15. jul 2019 12:36)

I šta raditi preostale 3 četvrtine?
    (Sole, 15. jul 2019 13:05)

(Igor, 15. jul 2019 12:59)

18. Bas fino, sportski duh i fer plej. Svako ko se ikada bavio sportom za ovo moze samo da kaze svinjarija
    (gledalac123, 15. jul 2019 12:57)

19. Sudije dobile žvale.
     (Moca NS, 15. jul 2019 12:57)

20. Da li uopste treba napominjati da je ovo najubedljivija pobeda u istoriji svetskih prvenstava u vaterpolu?.
     (my way, 15. jul 2019 12:51)

21. Mislio sam da je u vaterpolu nemoguće imati 64 napada, a ne dati 64 gola.
    (brm, 15. jul 2019 12:41)

22. Zasto se neko ovoliko izvljava? Stani na 15:0 na primer

23. I nasi su vaterpolisti u 90-im nekog pobedili strasnom razlikom. Mrzi me da guglam. Znam da na digitalnom semaforu nije bilo moguce (nije bilo predvidjen toliki broj golova)pa su nastavili da beleze rezultat rucno. Ipak nije bilo ni blizu ovog skora.
    (U zemlji mita i korupcije, 15. jul 2019 12:29)

24. Sto je ponizavanje?postujes protivnika onoliko koliko ozbiljno igras protiv njega?nisu madjarice krive sto su superiorne
    (Svi znaju sve, 15. jul 2019 12:14)