Penal zbog kojeg je Zvezda poslala pismo FSS-u VIDEO

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde startovali su pobedama Superligu Srbije, međutim trijumf crno-belih u Kruševcu podigao je dosta prašine.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto

* Zvezda pita FSS: Šta ćete preduzeti da sprečite brukanje srpskog fudbala?

* Odgovor iz Humske: Da li će svi proći onako kako Zvezda prolazi protiv Partizana?

Ekipa iz Humske savladala je Napredak posle preokreta, a gol za 2:1 postigli su iz penala koji će kasnije prouzrokovati otvoreno pismo iz Ljutice Bogdana upućeno na adresu FSS-a.

Posle kornera izvedenog u 87. minutu dva igrača Napretka bila su u duelu sa igračima Partizana, obojica su ih držali, a sudija Danilo Grujić je procenio da je bilo dovoljno elemenata da se dosudi jedaneasterac.

Natho je pogodio 2:1, Partizan je do kraja postigao još jedan gol i slavio sa ukupnih 3:1 u Kruševcu.

Trenutak pogledajte na 3:31.

* Majstorije Kataija i Vulića, gol Spiridonovića za Zvezdin "leteći" start

* Partizan posle preokreta slavio u Kruševcu

Crvena zvezda je nešto kasnije savladala Novi Pazar sa 3:0, postigavši drugi s bele tačke i malo posle toga poslali su otvoreno pismo na adresu Fudbalskog saveza Srbije zbog meča u Kruševcu.

Iz Zvezde su tražili da se sudija Danilo Grujić najstrože kazni jer, kako kažu, "direktno je pomoga Partizanu u 87. minutu". Videćemo šta će biti epilog svega ovoga.