Juve zadovoljno trlja ruke – treći remi Intera zaredom! VIDEO

Fudbaleri Intera remizirali su sa Kaljarijem rezultatom 1:1 na domaćem terenu u 21. kolu Serije A.

LNIzvor: B92
Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Inter je zabeležio treći remi u nizu istim rezultatom, posle Atalante kod kuće i Lećea u gostima.

"Nerazuri" su dobro počeli meč i već u 14. minutu došli do prvog gola, ali je slavlje Nikola Barelje prekinuto zbog ofsajda.

Lautaro Martines je u 23. minutu imao svoju prvu veliku šansu, a druga mu je došla šest minuta kasnije – i nju je i iskoristio i doveo svoju ekipu u prednost.

Argentinac je nekoliko minuta pre kraja poluvremena mogao da duplira prednost svoje ekipe, ali je briljirao golman Alesio Kragno.

Inter je napadao i napadao u drugom poluvremenu, ali nije mogao do novog gola. Kaznu za propuštene šanse doživeli su u 78. minutu kada je pogodak postigao bivši igrač te ekipe Rađa Naingolan.

Rađa je naleteo na pas saigrača, odapeo "bombu", a lopta je zakačila nekog od igrača i prevarila golmana Handanoviča.

Inter je imao jednu priliku do kraja meča, preko Romelua Lukakua, ali je nije iskoristio, a da stvar bude gora Martines je dobio drugi žuti karton u sudijskoj nadonkadi.