Sjajni Sergej nastavlja golgetersku seriju (VIDEO)

Srpski reprezentativac Sergej Milinković- Savić nastavlja sa sjajnim golgeterskim partijama u dresu Lacija.

Fudbaleri Lacija i Atalante igraju meč 17. kola Serije A, a u prvom poluvremenu Sergej je već potigao dva gola.

Atalanta je bolje započela meč i za tri minuta došla do vođstva, golovima Kandreve u 19. i Iličića u 22. minutu.

Međutim, gosti su do odmora uspeli da izjednače zahvaljujuči srpskom igraču Sergeju Milinkoviću-Saviću.

Srpski reprezentativac igra sjajno u nebesko-plavom dresu, a u 27. minutu sa ivice šesnestera je smanjio rezultat na 2:1, da bi samo osam minuta kasnije zatresao mrežu za nerešen rezultat.

Sergej nastavlja sa odličnim partijama, a do sada je postigao pet golova u Seriji A, a sedam u svim takmičenjima