Golčina Čadlija, Mahrez 'Lisicama' doneo bod

Fudbaleri Lester sitija i Vest Bromič Albiona remijem rezultatom 1:1 zatvorili su osmo kolo engleske Premijer lige.

Engleska
Photo by Richard Heathcote/Getty Images

Gosti iz istoimenog grada vodili su na ’King Pauer stadionu’, ali je šampion od pre dve sezone uspeo da spase bod preko Rijada Mahreza.

Alžirac se u 80. minutu sjajno snašao u kaznenom prostoru gostiju – grudima je prihvatio spuštenu loptu glavom Islama Slimanija, šutirao desnom nogom i pogodio donji levi ugao Majhilovog gola.

Prethodno je Naser Čadli u 63. minutu šokirao domaće navijače fenomenalnim pogotkom iz slobodnog udarca, koji je čuvar mreže Kasper Šmajhel mogao samo pogledom da isprati.

’Lisice’ su bile opasnije tokom čitavog duela, imale više šuteva, ali i dalje imaju samo jedan trijumf u Premijer ligi, pa se nalaze na 18. mestu sa šest bodova, dok je VBA osam pozicija iznad sa 11 bodova.