Baloteli 39pen, Traore 77ag - Pavlović 12, Toko Ekambi 34
Lil – Monako 0:4
Jovetić 24, Gezal 30, Falkao 48, 73p

Olimpik iz Marseja je na svom terenu bio bolji od Tuluza sa 2:0.

Domaćini su do vođstva došlo preko Tauvina u 32. minutu, da bi Okamposa u 61. postavio konačan rezultat .

Posle ovog trijumfa Marsej je peti na tabeli sa 13 bodova, a Tuluz je na 14. pozicija sa sedam.

Nant je nastavio pobednički niz i u gostima savladao ekipu Strazbura rezultatom 2:1 (2:1).

Nant je na poslednjih pet mečeva upisao četiri pobede.

Domaćini su poveli golom Da Koste u desetom minutu, ali su golovima Tomasona u 13. i Duboa u 24. minutu došli do preokreta.

Meč između Sent Etjena i Rena završen je nerešenim rezultatom – 2:2.

Ren je poveo u 41. minutu preko Boriguda, da bi u sudijskoj nadoknadi vremena Gabrijel izjednačio.

U nastavku meč, ponovo su gosti došli do vođstva, Kazri je u 53. Minutu bio precizan iz penala, a u 70.takođe s “bele tačke” Bamba je poravnao rezultat.

Domaćini su u finišu meča imali igrača manje na terenu jer je Gabrijel zaradio dirktan crveni, ali nije bilo vremena da dođe do promene rezultata pa su ekipe podelile bodove.