Ubedljiva pobeda Bajera, dva gola Folanda

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na svom terenu ekipu Hamburga sa 3:0 u poslednjoj utakmici šestog kola Bundeslige.

Levandovski 33, Roben 43 – Arnold 56, Didavi 83

Domaći sastav od početka je pokazao da je mnogo jači protivnik i u 20. minutu preko Folanda dolaze do prednosti, a samo tri minuta kasnije bilo im je dovoljno da dupliraju prednost.

Leon Baili je poslao odlična centaršut, a odličan u skoku bio je Lukas Alario, koji glavom postiže gol.

To je bio rezultat prvog poluvremena, a u nastavku je nastavljena dominacija kluba iz Leverkuzena.

Konačan rezultat postavio je strelac prvog gola Kevin Foland, na asistenciju Alarija, za konačnih 3:0.

Posle ovog trijumfa Bajern je deseti sa sedam bodova, dok je Hamburg na 15. poziciji i ima bod manje od današnjeg rivala.