15.00 S. Etjen – Ren
17.00 Strasbur – Nant
21.00 Marselj – Tuluz

Gosti su odlično odigrali prvo poluvreme, kada su odredili dalji tok utakmice.

U 24. minutu Stevan Jovetić postigao je efektan gol sa linije šesnaesterca, da bi samo šest minuta kasnije Gezal povisio na 2:0.

Sa tim rezultatom otišlo se na poluvreme, a onda smo u narednih 45 minuta videli još dva gola – oba puta strelac bio je Radamel Falkao.

Kolumbijac igra fenomenalno što je potvrdio i na ovom meču. U 48. minutu je povisio na 3:0, da bi u 73. iz penala postavio konačnih 4:0.

Ranije u toku dana Nica i Anže su odigrali bez pobednika 2:2. Gosti su odlično krenuli i preko Pavlovića i Ekambija poveli sa 2:0.

Ipak, tim sa Azurne obale uzvratio je u 39. minutu preko Balotelija, da bi u 76. Traore postigao autogol za 2:2.