18.30 B.Dortmund – B.Menhengladbah

nedelja:

15.30 Hanover – Keln
18.00 Leverkuzen – Hamurg

Ekipa Karla Ančelotija imala je sve u svojim rukama, pošto su posle prvih 45 minuta igre vodili sa 2:0.

Međutim, u drugom poluvremenu su gosti iznenađujuće uspeli da izjednače, a do kraja meča Bajern nije uspeo da postigne i treći gol.

Golove za minhenski klub postigli su Levandovski iz penala u 33. minutu i Arjen Roben devet minuta kasnije. Asistenciju je upisao desni bek Rafinja.

Kada je reč o Volfsburgu, Arnold je u 56. minutu uspeo da smanji na 2:1, a u 83 Didavi je priredio šok na tribinama Alijanc arene.

Ovo je bio prvi remi Bajerna u sezoni, dok je Volfsburgu ovo treći nerešni rezultat.