Drugi poraz Đukića, Mladost savladala Partizan

Fudbaleri lučanske Mladosti pobedili su na svom terenu Partizan 1:0 (0:0) u prijateljskoj utakmici.

Izvor: B92, Tanjug
Starsportphoto

Jedini strelac na stadionu u Lučanima bio je Ivan Marković u 53. minutu iz penala.

Šampion Srbije, posle Zete, doživeo je drugi poraz na pripremama, dok je Mladost napravila lepu uvertiru pred početak kvalifikacija za Ligu Evrope i duele sa Interom iz Bakua.

Mladost – Partizan 1:0 (0:0)
(Marković 53p)

Mladost: 1 Krznarić, 93 Šatara, 4 Milošević Ivan, 28 Andrić, 44 Milošević Bogdan, 15 Pejović, 58 Marinković, 27 Radivojević, 12 Gavrić, 7 Jovanović (od 19′ Odita), 14 Trifunović
Igrali su još: Rosić, Zečević, Marković, Odita, Gafurov, Pavlović, Sinđić, Saničanin, Terzin, Pešić, Kijevčanin
Trener: Nenad Milovanović

Partizan (1. poluvreme): Stevanović Nemanja, Vulićević, Miletić, Ostojić, Ćirković, Jevtović, Everton, Mihajlović, Đuričković, Pantić, Tavamba
Partizan (2. poluvreme): Jovičić, Radin, Subić, Bošnjak, Marković, Marjanović, Nišić, Stevanović Alen, Jovanović Strahinja (od 71′ Đilas), Ilić (od 70′ Birmančević), Jovanović Đorđe
Trener: Miroslav Đukić