Jojić odličan u remiju Kelna

Fudbaleri Kelna i Hofenhajma odigrali su bez pobednika, 1:1, u 30. kolu Bundeslige.

17:30 Šalke - Lajpcig

Srpski fudbaler Miloš Jojić odigrao je svih 90 minuta za domaćina, koji je prednost imao sve do 93. minuta, kada je Demirbaj šutem sa rube šesnaesterca savladao Horna.

Keln je do vođstva stigao u 58. minutu, kada je na asistenciju Hektora, Leonardo Bitenkur zatresao mrežu.

Imali su domaći fudbaleri priliku da preko Jojića stignu do dvostruke prednosti, ali je odličan šut bivšeg igrača Partizana zaustavio golman gostiju, Bauman.

Obe ekipe ses nalaze na mestima koje vode u Evropu, s tim što je Hofenhajm treći, a Keln šesti.