Fudbaleri Čukaričkog i Crvene zvezde na Banovom Brdu igraju utakmicu 27. kola Superlige Srbije, a prvo poluvreme donelo nam je dva penala.

ĐNIzvor: B92

Zvezda je već posle 15 minuta vodila sa 2:0 – prvo je Boaći načeo mrežu golmana Petrića, a onda je kapiten Luković sigurno realizovao jedanaesterac.

Ipak, sudija Milorad Mažić svirao je penal posle sumnjivog duela Donalda i Mašovića, kada je defanzivac domaćih sapleo vezistu Zvezde.

Posle kontakta koji se, čini se, dogodio van kaznenog prostora, Donald je pokušao da ostane na nogama, ali nije uspeo i Mažić je pokazao na belu tačku, odakle je Luković pogodio donji desni ugao.

Finiš poluvremena doneo nam je novu situaciju u kaznenom prostoru, ali ovoga puta ispred golmana Manojlovića.

U duelu su bili Bojić i Anđelković – levi bek Zvezde odneo je loptu pre čuvara mreže, ali ga je kapiten Čukaričkog stigao i oduzeo mu.

Anđelković je u pokušaju da ukliza oborio protivnika i Mažić je po drugi put na utakmici pokazao na penal. Odgovornost je preuzeo Ognjen Ožegović i pogodio za 1:2.