Voša prati Partizan, ubedljiva u Subotici

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su savladali Spartak 4:1, na gostovanju u Subotici u 22. kolu Superlige Srbije.

Bojović 79p

"Lale" su povele već u petom minutu pogotkom Dejana Melega, da bi vođstvo u 54. duplirao Babić.

Samo tri minuta kasnije Ognjen Mudrinski vraća Spartak u igru, ali već u 59. Voša opet stiže do dva gola prednosti preko Malbašića.

Tačku na meč je četiri minuta pre kraja stavio Maslać, za drugu uzastopnu pobedu, treću u poslednja četiri kola.

Vojvodina je i dalje na trećem mestu sa tri boda iza Partizana, a devet od lidera Crvene zvezde. Spartak je zadržao osmu poziciju koja vodi u plej-of, ali posle drugog poraza u nizu sada ima samo dva boda više od Voždovca, prvog "ispod crte".

U sledećem kolu Voša dočekuje Rad na "Karađorđu", dok Spartak gostuje Javoru.

1. Zvezda 22 18 3 1 53:18 57
2. Partizan 22 16 3 3 40:13 51
3. Vojvodina 22 15 3 4 40:15 48
4. Mladost 22 11 4 7 27:22 37
5. Napredak 22 10 6 6 24:18 36
6. Javor 22 8 8 6 25:28 32
7. Radnički 22 8 6 8 26:27 30
8. Spartak 22 8 6 8 31:35 30