PL: 'Petlovi' bolji od 'Stršljenova'

Ekipa Barnila pobedila je na svom 'Turf muru' Votford na zatvaranju šestog kola Premijer lige – 2:0 (1:0).

Izvor: B92
Getty Images

'Petlovi' su zabeležili drugu pobedu i izjednačili se sa 'Stršljenovima', pa zajedno sa Lester Sitijem, Hal Sitijem i Bornmutom dele pozicije od 11. do 15. mesta.

Ekipa Valtera Macarija nije uspela da nastavi sa dobrom formom, posle pobede nad Mančester Junajtedom, a i tim Šona Dajča bio je daleko bolji i konkretniji, i potpuno zasluženo je slavio posle četiri susreta bez pobede.

Pobedu domaćih najavio je Džef Hendrik u 38. minutu, da bi konačan rezultat postavio Majkl Kin u petom minutu nastavka, posle nove asistencije igrača utakmice Stivena Defura.