Alaves bez Srba do druge pobede

Deportivo Alaves zabeležio je drugu pobedu u novoj sezoni Primere, pošto je na zatvaranju šestog kola bio bolji od gostiju iz Granade – 3:1 (0:0).

EPA/MIGUEL ANGEL POLO

Domaćin je došao do devet bodova i devetog mesta na tabeli, dok je Granada ostala na samom dnu, sa samo dva boda na 19. mestu.

U timu Alavesa nije bilo Aleksandra Kataija, dok je Nenad Krstičić tek u 86. minutu dobio šansu, a sva četiri pogotka biđena su u drugom poluvremenu.

Domaćin je poveo u 52. minutu, kad je Edgara Mendesa proigrao Viktor Kamarasa, koji se samo 14 minuta kasnije i sam upisao u listu strelaca.

Nadu gostima vratio je Artem Kravec u 78. minutu, ali je trijumf Alavesa potvrdio Dejverson u sudijskoj nadoknadi.