SL: Ubedljiva Vojvodina prati Zvezdu

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Spartak kod kuće sa 5:0 i tako potvrdili odličnu formu na startu sezone.

Izvor: B92
Starsport
Starsport

Ekipa Nenada Lalatovića posle sedmog kola ima 16 bodova na drugom mestu na tabeli, tri manje, ali i utakmicu manje od Crvene zvezde.

Vojvodina je u duelu sa gostima iz Subotice lako stigla do nova tri boda, a sav posao je praktično završila u prvih pola sata.

Filip Malbašić je u 13. minutu postigao vodeći gol, da bi Ašćerić u 30. minutu pogodio za 2:0. Taj rezultat ostao je do poluvremena, a ni u nastavku nije bilo promene.

Vojvodina je kontrolisala dešavanja na terenu i to je naplatila sa još tri pogotka. Paločević je u 61. minutu postigao treći gol, a u finišu su Novosađani postigli još dva gola i tako su došli do ubedljive pobede.