Navijači Pazara napali klupu Zvezde

Duel Novi Pazar - Crvena zvezda prekinut je na 20 minuta, jer su novopazarski navijači gadjali topovskim udarima i stolicama klupu gostiju iz Beograda.

Izvor: B92, Tanjug
SS
SS

Navijači Novog Pazara su bili revoltirani zbog toga što je Predrag Sikimića kopačkom zakačio golmana Mladena Živkovića, pa su zasuli topovskim udarima i stolicama klupu sa rezervnim igračima Crvene zvezde i stručni štab.

Sikimić ke dobio direktan crveni karton, a golman domaćina je kolima hitne pomoći odvezen. Sudija Milan Ilić odlučio da prekine susret u 64. minutu, a nastavljen je posle više od 10 minuta.

Odmah posle incidenata pripadnici Žandarmerije obezbedili su prostor kod klupe Crvene zvezde. U tom trenutku Zvezda je vodila sa 2:0.