"Padobranci" prekinuli meč PFC

Duela Totenhema i Partizana u Ligi Evrope prekinut je u 40. minutu zbog tri upada navijača na teren.

AKIzvor: B92 Engleska

Domaći egzibicionisti su u verovatno organizovanoj akciji (u istom dresu koji nije Totenhemov) u tri navrata upadali na teren Vajt Hart Lejna i na nekoliko minuta prekidali utakmicu.

Nakon trećeg prekida sudija Jevgenij Aranovski iz Ukrajine je na insistiranje delegata poslao igrače u svlačionicu, jer im je prema pravilniku UEFA bila ugrožena bezbednost.

Incident su najverovatnije prouzrokovali navijači Totenhema, koji su na taj način izrazili protest protiv vlasnika kluba Danijela Levija.

Utakmica je nastavljena posle desetak minuta pauze, a rezultat na poluvremenu je 0:0.