JSL: Pobede Voše, Čuke, Radničkog

U preostalim mečevima 24. kola Jelen Superlige pobede su ostvarile ekipe Vojvodine, Čukaričkog i Radničkog iz Niša.

SVIzvor: B92

Vojvodina je u Užicu slavila rezultatom 2:1, iako je domaći tim prvi stigao do prednosti, Čukarički je bio siguran protiv Donjeg Srema (3:1), dok je u južnjačkom derbiju „Real sa Nišave“ minimalcem savladao Napredak iz Kruševca.

Novosađani su uprkos lošem startu utakmice uspeli da zabeleže pobedu kojom ostaju na petoj poziciji sa istovetnim brojem bodova kao i četvrtoplasirana Jagodina (37).

Sloboda je povela u 33. minutu preko Galvaa, a već četiri minuta kasnije Alivodić je doneo izjednačenje, da bi konačan preokret doneo Stojanović u 75. minutu.

U duelu Čukaričkog i Donjeg Srema ni u jednom trenutku nu pitanje nije doveden konačan ishod, beogradski tim je golovima Srnića i Matića u 36. odnosno 45. minutu stekao veliku prednost u prvom poluvremenu.

Utakmicu je zanimljivom učinio Đuro, golom u 50. minutu, ali posle isključenja Mijića u 64. konačan rezultat je devet minuta kasnije postavio Mirosavljević.

Jedini gol vredan tri boda za niški Radnički u duelu sa Napretkom postigao je Pejčić u 23. minutu.