Borci Radničkog najbolji na pesku

Proteklog vikenda održano je prvenstvo Srbije u rvanju na pesku, na kojem je učestvovalo oko 100 boraca iz osam klubova.

JTIzvor: B92

Najbolje rezultate na prvenstvu ostvarili su borci beogradskog Radničkog, koji su osvojili četiri zlatne medalje i potvrdili dominaciju u tom sportu.

U konkurenciji juniora, najsjajnija odličja su osvojili Miljan Đukanović u kategoriji do 70 kilograma i Žarko Dackov u kategoriji do 90 kilograma.

Kod seniora, Marko Devčić bio je najbolji u konkurenciji boraca do 80 kilograma, a Slobodan Ilić u kategoriji do 90 kilograma.

Samo takmičenje je privuklo veliko pažnju publike, koja je uživala u odličnim borbama i druženju sa nekim od naših najboljih rvača.